Жителька села Кам’яна Яруга Феодосія Хомівна Заваляєва 9 травня відзначила свій 103-й День народження

Довгожительку Чугуївської громади та її родину з важливою подією привітали заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Людмила Макаренко та староста села Кам’яна Яруга Ольга Михайлова. Від усіх жителів громади гості побажали почесний іменинниці міцного здоров’я, добра, душевного спокою, родинного тепла.

Феодосії Хомівні Заваляєвій багато чого довелося побачити та пережити на своєму довгому життєвому шляху, зокрема Голодомор та Другу світову війну, особисті життєві трагедії (смерть двох з п’яти дітей), але вона зуміла зберегти доброзичливість, оптимізм та доброту в серці. Зараз їй дуже болить за долю своїх дітей, онуків та правнуків через війну, що триває, і головна мрія старенької сьогодні – мир в Україні.

У свій 103-й День народження Феодосія Хомівна з радістю та щирою посмішкою зустрічала гостей, залюбки приймала привітання та подарунки. Справжнє здивування викликають її сила духу, феноменальна пам’ять, здатність у поважному віці читати без окулярів та вміння радіти життю.

Тож щиро бажаємо довгожительці нашої громади і надалі залишатись в міцному духовному та фізичному стані, дочекатись перемоги та миру, завжди відчувати підтримку і любов рідних людей.