Ворог атакував ракетами Чугуїв: постраждали четверо людей, серед яких 4-річна дитина

За процесуального керівництва Чугуївської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудові розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 25 серпня близько 4:05 збройні сили рф завдали серію ракетних ударів по Харківському регіону.

У м. Чугуїв ворожа ракета влучила у господарчу споруду на території приватної житлової забудови. Поранення та гостру реакцію на стрес отримали четверо мирних мешканців, серед яких 4-річний хлопчик. Також було відомо про постраждалу 14-річну дівчину, проте, на щастя, під час огляду медичними працівниками її діагноз не підтвердився.

Попередньо, для обстрілів ворог використав авіаційні ракети типу Х-59.

Прокурори та слідчі поліції вживають всіх можливих та належних заходів для документування воєнних злочинів, вчинених російськими військовими – повідомляє Харківська обласна прокуратура.

За інформацією начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої, за попередніми даними пошкоджено 21 приватне домоволодіння. У своєму Telegram-каналі Галина Мінаєва написала:

– В черговий раз Чугуїв стає мішенню для ворога – о четвертій годині ранку росіяни нанесли ракетний удар по приватній житловій забудові, біля якої нема і ніколи не було жодних військових об’єктів або будь-чого, що хоч трохи їх нагадує.

Цей обстріл – відвертий терор проти мирного населення.

Сьогодні зранку на місті подій усі наші служби. За попередніми даними, пошкоджено 21 домоволодіння. Два з них повністю знищено, ще по двох буде проведене детальне обстеження, щоб остаточно визначити, до якої категорії вони будуть в подальшому віднесені.

Хочу подякувати нашим комунальникам, які протягом усього дня допомагали мешканцям ліквідовувати наслідки обстрілу, та, як і зазвичай, нашим самовідданим працівникам екстрених служб, які завжди перші там, де небезпека.

Дала доручення профільним службам не залишити без уваги жодного потерпілого в питанні реєстрації пошкодженого та знищеного майна. Ця робота вже триває повним ходом.

Також, за інформацією начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, 25 серпня о 23:45 відбувся ракетний обстріл по об’єкту інфраструктури м. Чугуїв. Без потерпілих.