Увага! Збір пропозицій до розроблення Комплексного плану просторового розвитку

Шановні жителі Чугуївської міської територіальної громади!

Повідомляємо вам, що у громаді триває розробка Комплексного плану просторового розвитку Чугуївської територіальної громади.

Зараз відбувається підготовчий етап, протягом якого усі зацікавлені фізичні та юридичні особи, які мешкають чи здійснюють свою діяльність на території громади, можуть подати свої пропозиції до розроблення Комплексного плану та висловити свої ідеї щодо просторового розвитку нашої громади як у короткостроковій, так і у довгостроковій перспективі.

На основі цього документу буде визначено просторову основу для подальшого розвитку та відновлення нашої громади, базові питання того, як буде відбуватися забудова житлових територій, де та як будуть розміщуватись об’єкти виробництва, торгівлі, соціально-культурного обслуговування населення, екології, цивільного захисту та багатьох інших питань.

Ваша участь в опитуванні є важливою для визначення пріоритетів просторового планування та формування бачення майбутнього нашої громади.

Відповідно до п. 2 рішення Чугуївської міської ради  VІІІ скликання від 22 грудня 2021 року №724 – VIII «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Чугуївської територіальної громади Чугуївського району Харківської області»  (зі змінами та доповненнями, внесеними наказом начальника Чугуївської міської військової адміністрації  №1256 від 16.09.2024 р.) збір пропозицій громадськості щодо розробки Комплексного плану просторового розвитку Чугуївської міської територіальної громади  здійснюється відділом містобудування та архітектури Чугуївської міської ради.

Свої пропозиції ви можете надсилати з 17.09.2024 по 07.10.2024  поштою на адресу: 63503, Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 35-а, а також надсилати їх на електронну адресу: info@chuguiv-gromada.gov.ua. Форма анкети додається:

Також для вашої зручності розміщаємо посилання на гугл-форму , через яку ви можете подавати пропозиції у електронному форматі: https://docs.google.com/forms/d/131g-lI-KGDNXS5iIxLEDGERyKfO-zoa011H3-v2ruM8/edit. Розміщення гугл-форми не обмежує ваше право на подання пропозицій іншим, більш зручним для вас способом.

Закликаємо долучатися до розробки візії нашого спільного майбутнього!