У Чугуєві цього тижня волонтери безкоштовно вакцинують та стерилізують безпритульних тварин

5 серпня в Чугуєві розпочалась реалізація спільного проєкту одразу двох благодійних організацій – української «12 вартових» та німецької Tiernothilfe – з вакцинації та стерилізації безпритульних кішок та собак.

Проблема безпритульних тварин, одна з найболючіших в Чугуївській громаді, особливо загострилася під час війни, адже багато господарів просто покинули своїх колишніх домашніх улюбленців напризволяще. Тож керівництво громади всіляко сприяє роботі волонтерів, контакти яких громаді надала заступник голови Харківської обласної ради Валерія Дзюба. Після отримання від зоозахисників принципової згоди працювати в Чугуєві, вони були безкоштовно розселені на території громади, а для роботи з тваринами міська рада допомогла знайти відповідне приміщення.

За перші два дні представники проєкту вже відловили більше ста безпритульних тварин і зараз тривають операції з їх щеплення та стерилізації. Якщо в місті ви побачите безпритульну тварину з подібною «сережкою» у вусі (на фото), це буде означати, що тварина вже стерилізована та прищеплена.

У Чугуєві волонтери планують працювати до вихідних, тож мешканці можуть звертатися з заявками на відлов та стерилізацію безпритульних тварин за телефоном Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради: 0971721317.