У бібліотеках Чугуївської громади відкрито книжкові виставки, присвячені життю і творчості Тараса Шевченка

9 березня 2024 виповнюється 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861). У кожного народу є великі поети і  письменники, яких знають і дорослі і малі. Для українського народу таким поетом є Тарас Шевченко.

Т. Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому і читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

У бібліотеках Чугуївської громади відкрито книжкові виставки, присвячені життю і творчості великого українського поета, прозаїка,  художника Тараса Григоровича Шевченка. Запрошуємо до ознайомлення!