БРОДНІКОВ Герман Миколайович

Народився 28 березня 1996 р. в м. Чугуїв, Харківська область.

З 2002 до 2011 року навчався в Клугино-Башкирівській школі. В 2015 році закінчив Чугуєво-Бабчанський лісовий фаховий коледж за фахом автомеханіка. В 2018 році закінчив  Харківський університет імені П. Василенка за спеціальністю машинобудування.

Перед призовом в Збройні Сили України проживав в місті Чугуїв.

З квітня 2016 року проходив службу за контрактом на посаді стрілка-помічника гранатометника в 92-й окремій механізованій бригаді. З перших днів служби брав участь у бойових діях в зоні проведення АТО на сході України (Мар’їнка, Авдіївка). Як розповів Харківський обласний військовий комісар Юрій Калгушкін: «Старший солдат Герман Бродніков з позивним «Фріц» пішов на передову у квітні 2016 року».

Сімейний стан:

Мати: БРОДНІКОВА Марина Володимирівна, проживає в місті Чугуїв.

Сестра: Дегтярьова Лідія Миколаївна, проживає в місті Чугуїв.

Обставини загибелі:

Загинув 7 листопада 2019 р. близько 12.20 на південно-західній околиці м. Авдіївка (біля шахти «Бутівка»).

Того дня зведене інженерне відділення одного з механізованих батальйонів 92-ї окремої механізованої бригади виконувало завдання із забезпечення лісом-кругляком свого підрозділу для інженерного обладнання позицій. І в момент, коли бійці вивантажували деревину, ворог посеред білого дня прицільно здійснив два постріли з ПТРК. Одна з ракет влучила точно у машину «Урал», біля якої і працювали бійці. Старший солдат Герман Бродніков загинув на місці.

Місце поховання: с. Клугино-Башкирівка, Чугуївська міська рада, Харківська область.

Його портрет розміщено на меморіалі «Стіна пам’яті полеглих за Україну» у Києві: секція 11, ряд 4, місце 14.

Указом Президента України №50/2020 від 11 лютого 2020 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом «За мужність»  III ступеня (посмертно).

Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області №63 від 20.03.2020 Герман був нагороджений медаллю «За оборону Авдіївки» (посмертно).