Реінтеграція ветеранів у громаду: Галина Мінаєва провела робочу зустріч з представниками благодійного фонду «Харків з тобою» та програми «Ігри героїв»

У Чугуєві продовжують працювати над питанням реінтеграції ветеранів нинішньої війни в життя громади, особливо тих захисників, хто віддав своє здоров’я, боронячи Батьківщину. Головні завдання тут наразі – фізична та соціальна реабілітація колишніх воїнів. Щодо першого з них начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва сьогодні мала продуктивне спілкування з представниками благодійного фонду «Харків з тобою» та програми «Ігри героїв».

Мова йшла про шляхи впровадження в Чугуївській громаді елементів адаптивного спорту, тобто фізичних активностей для мешканців з вадами здоров’я. Звичайно, що тут в першу чергу в полі зору керівництва громади – ветерани.

Під час зустрічі її учасники обговорили можливості вирішення дуже серйозної для громади проблеми – відсутності кваліфікованих та сертифікованих реабілітологів для роботи з дорослими. Напрямок цей, на жаль, зараз вкрай затребуваний, тож керівництво громади планує робити всі необхідні кроки для вирішення цього питання.

Також обговорили низку моментів щодо номенклатури обладнання для занять адаптивними видами спорту та облаштування необхідного приміщення.

– Підсумками нашої розмови з новими партнерами задоволена, адже подібні контакти з часом трансформуються в нові об’єкти, вкрай потрібні мешканцям громади, – зауважила Галина Мінаєва.