«Простір єдності та підтримки» відкрився в Чугуєві в мікрорайоні «Дружба»

До війни в Чугуївській громаді напередодні Дня міста на радість мешканцям завжди відкривали нові об’єкти культурної, соціальної або освітянської сфер. Проте минуло вже два с половиною роки, як ворог позбавив нас цієї чудової щорічної традиції. В бюджеті тепер гроші є лише на найнеобхідніше, та й безпекові обмеження ніхто ще не відміняв. Проте і в такій, відверто скажемо, не дуже веселій ситуації в мерії намагаються зробити свято для містян.

9 серпня, напередодні Дня міста, в мікрорайоні «Дружба» на базі місцевої філії міської бібліотеки було відкрито «Простір єдності та підтримки».

Його поява стала можливою завдяки співпраці Чугуївської громади з Польсько-українською фундацією ПАУСІ та Фондом «Партнерство за сильну Україну». Бібліотека-філія мікрорайону «Дружба» виграла проєкт «Простір єдності та підтримки», метою якого є посилення співпраці мешканців громади, особливо молоді, з органами місцевого самоврядування.

За словами начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої, для міської влади цей проєкт важливий саме тим, що він дозволить об’єднати різні вікові і соціальні групи мешканців віддаленого мікрорайону міста, створити осередок громадського життя на «Дружбі». Робота простору «Єдності та підтримки» буде серед іншого спрямована на патріотичне виховання, пропаганду історико-культурної спадщини українського народу, підтримку творчого, інтелектуального потенціалу як молоді, дітей, так і людей поважного віку.

Під час сьогоднішньої церемонії відкриття «Простору єдності та підтримки» Галина Мінаєва висловила особливу вдячність за його появу керівникам ТОВ «Чугуївський завод паливної апаратури» та бібліотекарям Ользі Береговській та Юлії Коломієць, які стали душею цього проєкту.

Будемо сподіватися, що «Простір єдності та підтримки» сприятиме підвищенню громадської активності мешканців міста, розвитку творчих здібностей, культурних традицій, креативності та нестандартного мислення наших земляків.