Повідомлення про проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку

У громаді триває процедура громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Чугуївської міської територіальної громади (далі – Комплексний план). В  рамках цієї процедури заплановане проведення стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення,  метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади та формування завдання на розроблення Комплексного плану.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Чугуївської міської територіальної громади, а також особи, що провадять або планують провадити діяльність на її території.

Заявку на участь у стратегічній сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану можна оформити у період до 1 листопада 2024 року (включно) подавши заяву (додається) особисто або поштою на адресу 63503, вул. Старонікольська, 35а м. Чугуїв  Харківської області  або надсилати на електронну адресу : info@chuguiv-gromada.gov.ua

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до визначеного переліку основних зацікавлених сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників зацікавлених сторін, а також органів місцевого самоврядування згідно наступних цільових груп, визначених за наслідками збору та обробки отриманих пропозицій громадськості та переліку визначених Робочої групою з розробки Комплексного плану пріоритетів довгострокового розвитку територіальної громади.

У зв’язку із необхідністю дотримання безпекових заходів та з метою збереження життя та здоров’я учасників Стратегічної сесії та мешканців територіальної громади, учасники Стратегічної сесії будуть відібрані лише за умови підписання ними заяви на участь у Стратегічній сесії, яка міститиме згоду на обробку персональних даних та безпекові застереження.

Проведення заходу планується  9 листопада 2024 року. Очікувана тривалість заходу 3,5 години.

Особи, відібрані для участі у Стратегічній сесії, зможуть бути присутні особисто або приєднатися до засідання у онлайн-режимі.

З безпекових міркувань інформування учасників про час та місце проведення Стратегічної сесії буде здійснюватися персонально за 1 робочий день до дати її проведення.

Запис засідання Стратегічної сесії буде оприлюднений на веб-сайті міської ради у наступний робочий день після завершення заходу.

Довідково: Стратегічна сесія буде проведена на виконання вимог чинного законодавства та наказу Чугуївської міської військової адміністрації від 16.09.2024 № 1256 (зі змінами).