Кому потрібно звертатися по субсидію з 1 жовтня

Кому потрібно звертатися по субсидію з 1 жовтня:

• Тим, хто звертається за субсидією вперше.
  • Якщо субсидія не була призначена на неопалювальний період через відсутність доходів або борги, але ситуація змінилася на краще.
  • Громадянам, які в літній період отримували пільги на оплату житлово-комунальних послуг замість субсидії.
  • Якщо протягом неопалювального періоду змінився склад зареєстрованих осіб або їхній соціальний статус.

У разі подання заяви з 1 жовтня до 30 листопада, субсидія буде нарахована з початку опалювального сезону, тобто з жовтня.

Громадянам, які вже отримували субсидію в неопалювальний період 2024 року, призначення на опалювальний сезон 2024-2025 відбудеться автоматично, навіть якщо їхня субсидія була 0 грн.

Для розрахунку субсидії на опалювальний сезон 2024-2025 років враховуються доходи домогосподарства за перший та другий квартал 2024 року. Для пенсіонерів до уваги береться сума пенсії за серпень 2024 року.