Комплекси оздоровчих заходів медичного призначення у Територіальному центрі

Всім відомо, що для поліпшення фізичного, та емоційного станів людей похилого віку, осіб з інвалідністю необхідні контрольовано-дозовані процедури, які мають цілеспрямовану дію на весь організм. На це скеровані заходи базової послуги відділення денного перебування – Послуги соціальної адаптації, що і обумовлює оздоровлення, підтримку життєдіяльності, профілактику хвороб, потрібних для здорового способу життя та активного довголіття.

Ця послуга розділена на декілька комплексів оздоровчих заходів.
Сьогодні слід розповісти про заходи медичного призначення, які надаються в Терцентрі на підставі ліцензії МОЗ на медичні послуги.

Підопічні відділення денного перебування та інших відділень за мультидисциплінарним підходом, отримують  фізіотерапевтичні процедури (змінне магнітне поле, електро-фоно форез, ампліпульс, КУФ, інгаляції, біоптрон), сеанси ручного масажу, масажу аплікаторами Ляпко, кисневий коктейль, відвідують соляну кімнату. Ці заходи проводяться за призначенням сімейних лікарів. Заходи надаються курсами по 10 днів, за попереднім записом, згідно графіку, в індивідуальному режимі, окрім кисневого коктейлю, процедура прийому якого завжди групова.