До Чугуївської громади завітали представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

В рамках свого візиту на Харківщину Чугуїв відвідали директорка Глобального офісу гуманітарних програм ЮНІСЕФ Лючія Елмі, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде та представники команди ЮНІСЕФ в Україні. Гості зустрілись з начальником Чугуївської міської військової адміністрації Галиною Мінаєвою та відвідали низку об’єктів у Чугуївській громаді.

Перш за все представників ЮНІСЕФ ознайомили з роботою об’єктів, які створені та працюють у Чугуївській громаді за сприяння цієї міжнародної організації. Йдеться, зокрема, про освітні простори, де під час війни діти мають змогу очно навчатися та проводити активне дозвілля.

Також показали гостям наслідки ракетного удару, яким було зруйновано дошкільний навчальний заклад №8 – один із найкращих та найбільш затребуваних дитячих садочків Чугуєва. За словами Галини Мінаєвої, заклад планується відновлювати, і керівництво громади має надію, що міжнародні партнери у цьому допоможуть.

– Співпраця ЮНІСЕФ з нашою громадою продовжиться і надалі: реалізовуватимемо спільні проєкти у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку молодіжних ініціатив, сфери ЖКГ, тощо, – написала Галина Мінаєва у своєму Телеграм-каналі. – Щиро дякую команді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та начальнику Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову за результативне партнерство та допомогу!