ЧУГУЇВСЬКУ ГРОМАДУ ВІДВІДАВ НАЧАЛЬНИК ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГ СИНЄГУБОВ

Метою робочого візиту начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова до Чугуєва стало знайомство з ходом реалізації цілої низки проєктів, які на даний час успішно впроваджуються в нашій громаді.

Олег Синєгубов відвідав чугуївські медичні заклади – нещодавно відремонтовані та оснащені новим європейським обладнанням кабінети сімейних лікарів на вул. Зачепила, а також амбулаторію сімейної медицини в Кочетку, яка також зазнала докорінного покращення та переоснащення.

Слід зазначити, що значний внесок в виведення на новий рівень оснащення чугуївської сімейної медицини зробив уряд Чехії, з яким у нашої громади склалися по-справжньому партнерські відносини.

Ще одним медичним закладом, який відвідав голова ХОВА, стало відремонтоване приміщення Чугуївського відділення КНП Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Його працівники обслуговують населення Чугуївського, Ізюмського, Куп’янського, Харківського районів. Для проведення капітального ремонту частини будівлі були виділені кошти з бюджету нашої громади: замінено дах, проведено утеплення фасаду, встановлено «буржуйку» як альтернативне джерело опалення, відремонтовано стіни, замінено підлогу, вікна, двері, інженерні мережі, облаштовано санвузол.

Від Chemonics International Inc/Фонду «Партнерство за сильну Україну» отримано меблі, обладнання, комп’ютерну техніку.