Чугуївські школярі повернулись із поїздки Німеччиною

Культурно-дозвіллєва поїздка до Німеччини стала можливою завдяки співпраці Чугуївської громади з містами Нордхорн і Куворден.

24 червня діти, що побували у Німеччині, зустрілись з начальником Чугуївської міської військової адміністрації Галиною Мінаєвою. Це діти наших захисників, загиблих воїнів, а також учні-переможці міських та обласних олімпіад.

Програма заходів поїздки включала екскурсії визначними місцями міст Нордхорн і Куворден, зустріч з їх мерами та спілкування з однолітками з Німеччини.

– Мені було дуже приємно бачити і чути, з яким захопленням діти розповідали про свої враження від відвідування Європи, як сяяли їх очі, коли вони згадували цікаві та кумедні моменти подорожі. І серце завмирало від гордості за нашу молодь, яка побачила спокійне, безпечне та благополучне західне життя, але все ж таки найкращим містом у світі, як і раніше, вважає рідний Чугуїв, – написала Галина Мінаєва у своєму Telegram-каналі. – Висловлюю щиру подяку сервісній службі «Міста в єдиному світі» (SKEW), а також муніципалітетам міст Нордхорн і Куворден за тепло і гостинність, з якими вони прийняли наших дітей.