Чугуївська громада у скорботі: сьогодні ми попрощалися одразу з двома Героями

На Алеї пам’яті знайшли свій вічний спокій наші земляки: військовослужбовець Іван Ейсмонт та поліцейський Андрій Ладика.

Неможливо звикнути до таких трагічних новин. Біль, який всі ми сьогодні відчуваємо, назавжди залишиться з нами, як і світла пам’ять про наших Героїв.

49-річний штаб-сержант Іван Ейсмонт загинув 15 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Георгіївка Донецької області, в результаті мінометного обстрілу з боку противника. Іван Вікторович в бою за нашу Батьківщину виявляв стійкість та мужність, до останнього залишався вірним військовій присязі і загинув як Герой.

41-річний майор поліції Андрій Ладика, інспектор сектору реагування патрульної поліції відділу поліції №1 Чугуївського районного управління поліції, загинув 22 травня 2024 року під час виїзду на евакуацію цивільних з Вовчанська. Внаслідок влучання російського дрону в службовий автомобіль він отримав не сумісні з життям травми. Завдячуємо поліцейському за вірність Присязі та служінню Українському народові.

Поховали Андрія Ладику та Івана Ейсмонта 24 травня у Чугуєві на Алеї пам’яті з військовими почестями.

Схиляємо голови у жалобі, висловлюємо щирі почутті рідним та близьким загиблих Героїв…