Чугуївська громада співпрацюватиме з міжнародною гуманітарною організацією INTERSOS

Меморандум про співпрацю Чугуївської міської ради з міжнародною гуманітарною організацією INTERSOS було підписано 03 жовтня в Центрі життєстійкості.

Вибір місця зустрічі не випадковий, адже нові партнери Чугуївської громади опікуються в глобальному сенсі саме життєстійкістю категорій населення, які найбільше постраждали від воєнних дій в Україні. Меморандум передбачає два основні напрямки співпраці – медичний та соціальний. При підписання документу начальник міської військової адміністрації Галина Мінаєва особливо наголосила на тому, щоб діяльність фахівців INTERSOS в громаді в першу чергу охоплювала віддалені сільські населені пункти та ті категорії населення, які потребують допомоги, але з різних причин навряд чи звернуться за нею.

А перелік запропонованої громаді допомоги серйозний: психологічні консультації та тренінги, в тому числі і групові, первинна юридична підтримка, цільова матеріальна допомога нужденним і навіть виїзні консультації лікаря загальної практики.

Галина Мінаєва зауважила, що керівництво громади буде створювати своїм новим партнерам всі умови для плідної роботи, адже головною метою співпраці є допомога громадянам у ці важкі часи.