Чугуївська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна презентувала мистецький проєкт «Незламне мистецтво. Міжнародний пленер»

Проєкт присвячений 180-річчю від дня народження Іллі Рєпіна, видатного художника, генія українського образотворчого реалістичного мистецтва, чиє ім’я з гордістю носить Чугуївська дитяча художня школа більш ніж 70 років.

У школі презентували творчу роботу учнів та викладачів, а також звітну онлайн-виставку літньої пленерної практики, яка традиційно проходить щорічно протягом червня та завершує навчальний рік.

Творча робота проводилася в онлайн та офлайн форматах в Україні та за її межами, де знаходяться талановиті учні школи.

У рамках мистецького проєкту «Незламне мистецтво. Міжнародний пленер» школа представляє пленерну творчість учнів 1-5 класів школи, які знаходяться у місті Чугуєві, в Україні та за кордоном.

Вже більш ніж два роки триває війна, місто постійно знаходиться під обстрілами, але жодного разу не переривався навчальний процес у художній школі, викладачі весь час випрацювали онлайн та офлайн, проводили консультативні зустрічі, проводили багато патріотичних виставок, акцій, тощо та усілякими можливими засобами допомагали країні та ЗСУ вистояти у цій страшній війні, тримали мистецький фронт.

Неймовірні підсумки навчання та перемоги у багатьох Міжнародних та Всеукраїнських виставка-конкурсах, фестивалях мистецтв можна побачити на офіційних сторінках Чугуївської міської ради у соцмережах та на сторінці директора школи Володимира Непомнящого.

У особливий, ювілейний рік літній пленер присвячується 180-річчю з Дня народження Іллі Рєпіна та Дню Конституції України і набуває статут міжнародного, бо багато хто з учнів знаходяться в інших країнах світу та працюють далеко від рідного міста, але постійно на зв’язку зі своїми викладачами. Інші учні, які знаходяться у різних куточках України та у рідному місті, малюють свої шедеври, виконуючи численні творчі завдання, запропоновані своїми наставниками.

«…Неустанно малюйте з натури, бо природа то і є головний вчитель для художника…» – так казав Ілля Рєпін. У Чугуївській дитячій художній школі виконують цей заповіт великого художника вже багато років.

Пишаємося самовідданою творчою працею учнів та викладачів: О.В. Непомнящої, О.І. Лещенко, І.О. Алтухова, В.В. Качиної, В.І. Непомнящого.

Запрошуємо дітей громад міста Чугуєва та Чугуївського району віком від 8 до 14 років до першої ланки професійного навчання у ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна.