Алгоритм дій, якщо постраждало ваше майно

Алгоритм дій для ВЛАСНИКА/СПІВВЛАСНИКА пошкодженого житла наступний.

1. Необхідно мати смартфон.
  2. Встановити застосунок Дія, або оновити його до актуальної версії.
  3. Зайти в розділ “Є-відновлення”
  4. Заповнити перший пункт “Повідомити про пошкоджене майно”
  5. Відкрийте онлайн в застосунку вашого банку картку “Є-відновлення” (не плутати з раніше виданими картами під час COVID-19 “єПідтримка”)
  6. Повернутися в застосунок Дія і в тому ж розділі заповнити пункт “Подати заяву на виплату”.
  7. Замовити в розділі “Довідки та витяги” витяг про відсутність судимості (обрати пункти “За місцем вимоги” та “ПОВНИЙ”)
  8. Чекати візиту комісії.
  9. Оформити Акт про пошкодження в методичному кабінеті в управлінні освіти за адресою вул. Старонікольська, 20. Із собою для цього мати документи на житло.

⚡️ В разі подання заяви на 2 і більше адрес, картка в банку відкривається на кожну адресу окремо.

⚡️Якщо під час заповнення підпункту “Подати заяву про виплату” у Вас буде повідомлення “внесіть майно в ДРРП”, або “житло не знайдено” або “зверніться до ЦНАП” – необхідно звернутися до кабінету номер 5 ЦНАП (вул. Старонікольська, 37, Чугуїв)

⚡️Якщо у Вас є співвласники житла, то необхідно від них отримати згоду на надання компенсації або через застосунок Дія або шляхом оформлення заяви у нотаріуса

⚡️На випадок уточнення або інших питань, голова комісії з питань компенсації Євгеній Олександрович Резченко, тел. (050) 524-8950