ЛОПУХОВ Сергій Вікторович

Народився 10.01.1998, проживав у місті Щастя, у 2018 році отримав середньо-спеціальну освіту по закінченню Щастинського професійного ліцею. По закінченню навчання працював офіціантом, а потім в 2019 році призваний на строкову службу. Службу проходив у складі 203-ї навчально-авіаційної бригади на посаді номера обслуги зенітного артилерійського відділення 142-ї роти. Невдовзі він підписав контракт з цією військовою частиною. Таким чином, проходячи службу за контрактом, проживав в місті Чугуїв, а згодом в місті Харків.

З початком повномасштабного вторгнення  російських військ в Україну, його  військову частину було передислоковано до іншого населеного пункту. Він же залишився у складі  окремого підрозділу виконувати  військовий обов’язок із захисту держави в місті Чугуїв.

Сімейний стан:

Батьки померли.

Брат: Лопухов Дмитро Вікторович, проживає за межами Харківської області.

Брат: Лопухов Євген Вікторович, проживає за межами Харківської області.

Обставини загибелі:

31.12.2023, виконуючи військовий обов’язок, загинув в результаті ракетного обстрілу аеродрому в місті Чугуїв.

2 січня 2024 року у Чугуївській громаді провели в останню путь захисника України Сергія Лопухова. Поховали військовослужбовця в місті Чугуїв на Алеї пам’яті з військовими почестями.