У Чугуївській громаді відзначили День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Урочистий захід з нагоди Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшов ввечері 8 травня на Меморіалі загиблим воїнам в сквері Слави. З міркувань безпеки його було вирішено проводити не багатолюдним.

Організатори запалили лампадки, які символізували незгасну пам’ять українського народу про безсмертний подвиг наших захисників у Другій світовій війні. Керівники Чугуївської міської військової адміністрації та міської ради поклали квіти до Меморіалу та  вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Також 8 травня в сільських населених пунктах Чугуївської громади вшановували пам’ять земляків, які віддали свої життя, боронячи рідну землю від нацистів під час Другої світової війни.