Адміністрація КП «Чугуїввода» звертається до мешканців Клугино-Башкирівки з приводу тимчасових перебоїв з водозабезпеченням, які викликані плановими відключеннями електроенергії.

Періодична відсутність води в помешканнях викликана тим, що підкачуючі насоси працюють від електроенергії, з якою останнім часом виникли серйозні проблеми внаслідок російських обстрілів енергогенеруючої інфраструктури України. Робота насосів на резервних генераторах буде забезпечуватись лише у разі тривалих відключень електроенергії під час так званих блекаутів.

Що стосується нетривалих планових відключень електроенергії, то адміністрація КП «Чугуїввода» звертається до споживачів з проханням запасатися водою на цей час і з розумінням поставитись до труднощів, викликаних діями агресора.