Анкета визначення потреб мешканців Чугуївської міської територіальної громади у соціальних послугах

Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади!

Повномасштабні воєнні дії, що відбуваються на території України, призвели до підвищення цін на основні товари та послуги, зростання безробіття, зниження розміру заробітних плат або взагалі втрати доходів, негативний вплив яких посилився на рівні добробуту громадян.

З метою визначення потреб у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку Управлінням соціального захисту населення Чугуївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо жителям громади взяти участь в анкетуванні та відповісти на питання, які допоможуть прийняти управлінські рішення в частині організації надання соціальних послуг.

Будь ласка, уважно прочитайте кожне запитання та поставте відповідну позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Це опитування допоможе:

• виявити та проаналізувати потреби людей похилого віку, людей з інвалідністю, осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у соціальних послугах;
  • зрозуміти, які послуги їм потрібні;
  • проаналізувати якість надання соціальних послуг, які надаються в громаді;
  • визначити пріоритети щодо організації надання соціальних послуг;
  • визначити стан інформування та обізнаності населення про соціальні послуги.

Анкета за посиланням:  https://forms.gle/TG8dZXoa3ZZZEcNw7