Звернення начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дорогі земляки! Традиційно в перший день жовтня ми по-особливому вшановуємо людей старшого покоління, наших шановних ветеранів з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Шановні ветерани та пенсіонери, наші батьки і матері, бабусі і дідусі!

Ви являєте собою живий зв’язок часів і поколінь. Ваші знання, мудрість і багатий досвід особливо важливі в сучасних умовах, коли поряд з ініціативою молодих потрібна життєва мудрість старших.

Ви зберігаєте моральні цінності і традиції, є опорою і вірними помічниками для дітей та онуків. Викликає повагу ваша активна участь у громадському та культурному житті громади.

День літньої людини – це не тільки данина поваги до людей старшого покоління, добра традиція турботи про ветеранів, а й нагадування про необхідність постійної уваги до них. Повноцінне включення літніх людей в життя громади, підвищення якості їх життя – одне з найважливіших завдань органів місцевого самоврядування. Задля його вирішення у Чугуївській громаді працює мережа закладів соціального обслуговування, реалізуються проекти соціальної спрямованості.

З теплими словами привітань звертаюсь до всіх, хто наразі на заслуженому відпочинку або продовжує працювати, незважаючи на вік. Нехай солідні роки не стануть приводом для смутку, а життєвих сил вистачить надовго! Бажаю вам миру, доброго здоров’я, бадьорості духу, довгих, щасливих років життя, любові і уваги з боку рідних і близьких!