Звернення начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з нагоди Дня Героїв України

Шановна Чугуївська громадо! Дорогі друзі!

23 травня наша країна відзначає День Героїв України!

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань віддав своє любляче синівське серце нашій Матері-Україні, чиї героїчні вчинки стали прикладом для майбутніх поколінь.

Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди.

Українські герої – це наші співвітчизники, які у складі Збройних сил України, Територіальної оборони, Національної поліції, Нацгвардії, СБУ та добровольчих батальйонів знищують російських загарбників.

Українські герої – це всі, хто стали волонтерами і цілодобово працюють задля допомоги українській армії та жертвам московської орди.

Українські герої – це, серед інших, і мешканці Чугуївської громади, які продовжують працювати, щоб працювала економіка, щоб наповнювався місцевий бюджет, щоб Україна мала за що фінансувати армію.

Я з гордістю можу сказати, що Чугуївщина – земля Героїв. Це протягом сторічь доводили і зараз доводять тисячі чугуївців та мешканців наших сільських населених пунктів, які не шкодуючи свого життя боронять рідну землю зі зброєю в руках.

У цей день хочу з особливою повагою та теплом звернутися до рідних і близьких наших земляків, які віддали життя в боротьбі з російськими агресорами. Розумію, що ваше горе не вгамувати ніякими словами. Разом з усіма мешканцями Чугуївської громади схиляю голову перед Подвигом ваших рідних Героїв. Ми всі в неоплатному боргу перед ними і перед вами…

Вічна пам’ять всім загиблим Героям. Здоров’я та Божого благословення захисникам України!

Зі святом, друзі!

Зі святом, Герої!