Змінено вартість сервісних послуг у Центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс»

Зверніть увагу, що вартість паспортних послуг, які можна отримати через Центри надання адміністративних послуг та відділення Державної міграційної служби, не змінилася!

З 7 жовтня 2024 року змінюється вартість пакетів сервісних послуг паспортно-міграційного характеру в підрозділах ДП «Документ» на території України.

Нині тариф на пакет сервісних послуг «Стандарт» становитиме:

• оформлення громадянам України паспортних документів – 650 грн;
  • оформлення іноземцям та особам без громадянства документів міграційного характеру – 1250 грн;
  • обмін посвідчення водія – 950 грн;
  • обмін свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – 950 грн;
  • проставлення апостиля – 650 грн.

Фахівці Центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» надають консультації онлайн та у телефонному режимі. Якщо у вас є питання щодо сервісних послуг – зателефонуйте до контактного центру за номером: +38 (044) 597-87-77.

Підкреслюємо, що ця інформація стосується тільки послуг, які можна отримати через Державне підприємство «Документ». Вартість паспортних послуг, які можна отримати через Центри надання адміністративних послуг та відділення Державної міграційної служби, не змінилася.