Жителів Чугуївської громади запрошують взяти участь у літературному онлайн-фестивалі-конкурсі «Бузковий травень»

Організатором заходу традиційно є комунальний заклад «Публічна бібліотека» Чугуївської міської ради. В рік ювілею від дня народження великого митця і нашого земляка, всесвітньо відомого художника І.Ю. Рєпіна фестиваль-конкурс проходитиме під назвою «Яскраві кольори поетичної палітри».

Номінації конкурсу:

• «Поезія» (вірші поетичних форм і жанрів, авторська пісня, сучасні молодіжні стилі і напрямки у поезії);
  • «Проза» (твори різних жанрів і форм, байки, комедії, пародії, фейлетони, драббл);
  • «Майстер слова» (учасники – поети та письменники, які вже мають високі творчі досягнення або були переможцями літературного фестивалю «Бузковий травень»).

Для участі у конкурсах можуть бути представлені як колективні, так і індивідуальні роботи, написані українською мовою та які раніше не публікувалися.

Тривалість конкурсу: з 15 березня по 15 травня 2024 року.

Роботи надсилайте на електронну адресу: chuhuyiv.biblioteka@gmail.com (з позначенням у темі листа «Літературний конкурс») або за адресою: вул. Старонікольска, 38, м. Чугуїв, Харківська обл.

Твори приймаються тільки українською мовою.

Творча робота повинна містити:

• ПІБ автора;
  • назву конкурсу;
  • номінацію;
  • назву твору;
  • вік автора;
  • коротку творчу біографію про автора;
  • назву навчального закладу або місце роботи автора;
  • ОБОВ’ЯЗКОВО – контактний телефон автора.

Вимоги до оформлення твору:

• текстовий редактор – Мicrosoft Office Word;
  • шрифт – Times New Roman, 14 кегль;
  • обсяг – не більше 3 сторінок (без урахування титульної сторінки).

Творчі роботи, які не мають необхідної інформації про автора, скопійовані або запозичені в інших авторів, до участі у фестивалі-конкурсі не допускаються та не розглядаються.

У разі виникнення питань, більш детальну інформацію Ви зможете отримати за телефоном: (05746) 2-27-12 та на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням: https://www.facebook.com/cbs.bibl або в Messenger.

Нехай поезія стане прекрасним засобом для спілкування та єднання, обміну творчими набутками та весняного гарного настрою!