Жителів Чугуївської громади запрошують на онлайн-конференцію «Консультативно-дорадчі органи на місцевому рівні: українській досвід в європейському контексті»

15 травня у рамках проєкту «Громада – влада: діалог, довіра, дія» «Інститут місцевого розвитку» (ВБО ІМР) за підтримки проєкту USAID DG East проведе онлайн-конференцію «Консультативно-дорадчі органи на місцевому рівні: український досвід в європейському контексті».

До участі запрошують організації громадянського суспільства, активних громадян, представників органів місцевого самоврядування, військових адміністрацій Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської та Харківської областей.

Метою конференції є ознайомлення із загальними засадами функціонування консультативно-дорадчих органів (громадських, молодіжних рад тощо) на місцевому рівні, з їхньою роллю та завданнями, які вони можуть виконувати, а також обмін досвідом щодо успішних прикладів роботи та практичних викликів у діяльності.

Онлайн-презентація відбудеться з використанням програми Zoom (посилання надійде після реєстрації). Щоб взяти участь, необхідно до 15 травня 2024 р. заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/DBg1FPw9cbKXdXqo7.

Долучайтеся, станьте рушійною силою нашої громади, допоможіть собі та іншим стати дієвими громадянами України. Систематизуйте знання щодо діяльності консультативно-дорадчих органів.