Згуртовуємо громаду за грантові кошти

У Чугуєві пройшла завершальна зустріч-діалог в рамках проєкту «Відновлюємо нашу громаду разом!»

Нагадаємо, що цей проєкт другий рік поспіль реалізується в нашій громаді за підтримки Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ та Фонду “Партнерство за сильну Україну”.

В зустрічі взяли участь представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, сфер освіти, культури та медицини.

На даному етапі учасники вже представили декілька ідей міні-проєктів, які відповідають пріоритету згуртування мешканців громади, який був визначений при проведенні досліджень на перших діалогових заходах. Серед них – придбання обладнання для більш комфортного перебування дітей під час відвідування амбулаторії сімейної медицини в Кочетку, влаштування майданчика для активного дозвілля молоді неподалік від будинку №130 по вулиці Харківській, а також влаштування громадських просторів на базі бібліотечних відділень у віддалених мікрорайонах Чугуєва.  Надалі учасники зустрічі у складі ініціативних груп будуть оформлювати та заповнювати аплікаційні форми для подачі конкурсній комісії.

Варто зазначити, що термін реалізації проектів у разі їх перемоги – квітень-травень 2024 року, а їх загальна вартість близько 120 тис. грн.

Підбиваючи підсумки зустрічі, її модератор, експерт проєкту «Відновлюємо нашу громаду разом!» Олег Кулініч зазначив, що Чугуївська громада має величезний досвід співпраці з міжнародними програмами технічної допомоги, а отже і значний потенціал реалізації міні-проєктів, презентованих сьогодні.