Запрошуємо укласти декларацію з лікарем

До уваги мешканців Чугуївської територіальної громади! Запрошуємо вас до КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» для укладання декларацій з сімейними лікарями.

Наразі ви можете укласти декларацію із лікарями:

• Баранюк Тетяна Іванівна, приймає за адресою: м. Чугуїв, вул. Олександра Зачепила, 12 (2 поверх поліклініки)
  • Булаков Олександр Олексійович, приймає за адресою: м. Чугуїв, вул. Олександра Зачепила, 12 (2 поверх поліклініки)
  • Воронова Наталія Петрівна, приймає за адресою: м. Чугуїв, вул. Олександра Зачепила, 12 (2 поверх поліклініки)
  • Золіна Людмила Анатоліївна, приймає за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а
  • Люткін Артем Олегович, приймає за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а
  • Вашутич Лариса Олексіївна, приймає за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а
  • Зюзя Тетяна Іванівна, приймає за адресою: м. Чугуїв, вул. Олександра Зачепила, 12 (2 поверх поліклініки)
  • Рубан Карина Віталіївна, приймає за адресою: м. Чугуїв, вул. Авіатор,138
  • Змієвська Світлана Михайлівна, приймає за адресою: м. Чугуїв, м. Чугуїв, пл. Аграрна, 10а
  • Зозуля Галина Степанівна,приймає за адресою: м. Чугуїв, м. Чугуїв, пров. Рятувальників, 6
  • Майстренко Валентина Миколаївна, приймає: сел. Кочеток
  • Савченко Ганна Геннадіївна, приймає: с. К. Яруга, с. Зарожне, с. В. Бабка

Декларацію можна заключити безпосередньо у вибраного лікаря за вказаними адресами.

Які документи необхідні для переукладення декларації?

• Паспорт (Або документ який підтверджує законне перебування на території України);
  • Ідентифікаційний код (ІПН) (або відмітку про відсутність ІПН);
  • Мобільний телефон для отримання SMS-коду;
  • Номер телефону довіреної особи для екстреного зв’язку;
  • Документи про опікунство (при необхідності).

Для дітей:

• Свідоцтво про народження;
  • Документи про опікунство (при необхідності).

Щоб переукласти декларацію з сімейним лікарем в Амбулаторії, звертатися або їхати до попереднього лікаря не потрібно. Після підписання декларації з лікарем в Амбулаторії, попередня – анулюється автоматично.

Адміністрація КП Чугуївський міський ЦПМСД.