З Днем народження, рідне місто!

Святковим концертом відзначили сьогодні в Чугуєві День міста. На жаль, через вимоги безпеки на ньому не змогли бути присутніми усі бажаючі, як це було до війни. Запросили лише тих, городян, хто цього року відзначений нагородами за сумлінну працю на благо нашої громади.

У своєму виступі начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва пообіцяла, що після завершення війни чугуївці, як і раніше, будуть відзначати своє улюблене свято на центральній площі, у відновленому і відбудованому, завжди молодому і чарівному Чугуєві. Галина Миколаївна висловила величезну подяку кожному містянину, і нагородженому сьогодні, і тисячам гідним нагород, за їх повсякденну роботу, завдяки якій місто живе і, попри все, розвивається.

Зі святом Чугуїв привітали і представники обласної влади: заступник начальника ХОВА Олена Логвинова, заступник голови Харківської обласної ради Валерія Дзюба, депутат обласної ради Олександр Кухар та мери сусідніх громад.

Усі вони відзначили героїзм мешканців Чугуєва, які, попри війну, плекають своє місто, та висловили повагу керівництву нашої громади на чолі з Галиною Мінаєвою за самовідданість та результативність роботи.

Після закінчення привітань і нагороджень усі присутні змогли повною мірою насолодитися святковим концертом у виконанні наших улюблених чугуївських артистів та зірок ХНАТОБ/СХІД OPERA.