ЯКОЮ ДЛЯ ВАС Є ЧУГУЇВСЬКА ГРОМАДА?

Впродовж півроку фахівці з офісу міського розвитку Urban Reform досліджуватимуть Чугуївську громаду, проводитимуть заходи й опитування для мешканців, допомагатимуть налагодити зв’язки між адміністрацією і місцевими жителями.

Розкажіть, що думаєте про Вашу громаду! Запрошуємо пройти коротке опитування, яке допоможе врахувати думку мешканців при створенні Плану просторового розвитку громади. Доєднуючись до опитування, ви робите свій внесок у створення середовища, яке відповідає вашим цінностям і бажанням.

Посилання на опитування: https://forms.gle/AYqFyVxtcTxYAKx5A

Опитування займе до 15 хвилин, але дасть нам цінну інформацію для подальших досліджень

Діліться з друзями, рідними і знайомими з Чугуївської громади!

Проєкт «Спільне майбутнє» реалізується ГО «Міські реформи» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст проєкту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.