Які послуги можна отримати у відділенні організації надання допомоги терцентру

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послу) Чугуївської міської ради надає такі послуги:

• послуги пункту прокату (інвалідні візки, ходунки, милиці, судна);
  • розпилювання та рубка дров;
  • банні послуги;
  • перукарські послуги;
  • швацькі послуги;
  • натуральна допомога (речі б/у, тощо);
  • допомога продуктами харчування;
  • обробіток присадибної ділянки;
  • дрібний ремонт квартир, будинків;
  • дрібний ремонт побутової техніки.

Через пункт прокату відділення кожен громадянин, що опинився в скрутній життєвій ситуації, може безкоштовно отримати на довгострокове користування милиці, ходунки, інвалідний візок та інше.

Відділення адресної допомоги надає швацькі послуги з дрібного ремонту одягу, перукарські послуги, банні послуги, послуги з дрібного ремонту вікон, дверей, парканів, надання допомоги в обробці присадибної ділянки, послуги із розпилювання дров тощо.

Надання допомоги в підготовці до осінньо-зимового періоду на даний час є одним з головних завдань терцентру, і особлива увага приділяється підопічним сільської місцевості. Щотижнево здійснюються організовані виїзди до підопічних, які проживають у селах Зарожне, Тетлега, Велика Бабка, Піщане, Кам’яна Яруга та селищі Кочеток, для надання допомоги підопічним відділення соціальної допомоги вдома надається допомога з розпилу та рубки дров, дрібному ремонті вікон, дверей, воріт, парканів.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради знаходиться за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20. Номер контактного телефону: (05746) 2-32-01.