Як отримати грантові гроші? Підприємцям Чугуївської громади дадуть детальну інструкцію

Інструкцію, яка допоможе вам грамотно створювати заявки на участь у грантових конкурсах, ви можете отримати в рамках безкоштовної навчальної програми від Bureau of Investment Programs.

Також, навчання допоможе підприємцям започаткувати власну справу. Воно складатиметься із циклу семінарів та особистих консультацій від експертів з бізнесу. Ви отримаєте багато корисної інформації для власної справи:

• як підвищити продажі
  • як залучити грантове фінансування
  • як брати кредити тощо.

Цей проєкт відбувається за підтримки Фонду Партнерство за сильну Україну, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Зареєструватися для участі підприємцям та представникам ОМС можна за посиланням. https://forms.gle/R2BXmfxqwVTfVghs7

Довідково:

Фонд “Партнерство за сильну Україну” (ФПСУ) – це донорська програма, що фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. За спільної підтримки уряду України та урядів-партнерів Фонд реалізує проєкти, в першу чергу, на деокупованих і прифронтових територіях, спрямовані на посилення стійкості України перед лицем російської агресії. Метою ФПСУ є зміцнення спроможності українського уряду надавати місцевим громадам критично важливу підтримку в співпраці з громадянським суспільством, ЗМІ та приватним сектором.

Дана публікація була підготовлена за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Бюро інвестиційних програм і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.