Як користуватись генераторами: в Чугуєві рятувальника провели рейди магазинами та аптеками.

22 березня працівники Чугуївського райуправління ДСНС України у Харківській області провели профілактичний рейд у центральній частині Чугуєва. Саме у середмісті зосереджено дуже багато закладів, які на період вимкнення світла користуються генераторами.

Працівники Служби порятунку вкотре наголошували, що генератор можна використовувати лише на відкритому повітрі, щоб уникнути отруєння чадним газом, а також необхідно захищати прилад від дощу та чітко дотримуватись інструкцій з експлуатації.

Також рятувальники наголосили на діях в разі загоряння генератора, зокрема на необхідності первинних засобів пожежогасіння, а також закликали не залишати прилад, який працює без нагляду.