Встановлення двох нових водонапірних веж в Великій Бабці та Зарожному

Не припиняємо послідовно працювати над підвищенням якості житлово-комунальних послуг населенню, в тому числі, і в сільських населених пунктах громади. Важливим кроком в цьому напрямку є встановлення двох нових водонапірних веж в Великій Бабці та Зарожному.
Старі вежі в цих селах рік за роком приходили в непридатність, а остаточну крапку в їх функціонуванні поставили російські обстріли.
Тож для нас вкрай важливим було відновити стабільне водопостачання для наших мешканців. Допомогу в цьому Чугуївській громаді надала благодійна організація WeWorld. Саме завдяки нашим друзям в Великій Бабці та Зарожному днями були встановлені водонапірні вежі Рожновського обсягом 25 кубічних метрів кожна, що значно більше, ніж потужність старих веж.
Наразі тривають роботи з їх підключення, і незабаром мешканці наших сел почнуть отримувати воду з цих об’єктів. Також зазначу, що з вводом в експлуатацію веж не тільки покращиться якість водопостачання, але й суттєво підвищиться його енергоефективність.
Хочу сердечно подякувати нашим друзям з благодійної організації WeWorld за таку важливу і дієву підтримку Чугуївської громади, а мешканців запевнити в тому, що робота зі зміцнення інфраструктури попри війну не припиняється жодного дня.