Всеукраїнський радіодиктант національної єдності до Дня української писемності та мови

25 жовтня відбудеться традиційний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, присвячений Дню української писемності та мови. Це щорічна подія, яка об’єднує всіх навколо української мови.

Радіодиктант розпочнеться у п’ятницю, 25 жовтня, об 11:00. Трансляція події проходитиме:

• на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура;
  • на телеканалі та сайті Суспільне Культура;
  • на YouTube-каналі Українського Радіо;
  • на Facebook-сторінках Суспільного.

Цього року текст диктанту написала відома українська письменниця Оксана Забужко.

Текст радіодиктанту начитуватиме Павло Вишебаба — військовий, музикант та екоактивіст, який відомий своєю поетичною творчістю та активною громадянською позицією.

Як надіслати роботу на перевірку?

Роботи можна надіслати як онлайн, так і поштою. Для цього:

• відправте паперовий лист на адресу м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001;
  • або сфотографуйте/відскануйте текст і надішліть його на електронну пошту rd@ukr.radio

Приєднуйтесь до Всеукраїнського радіодиктанту, щоб відчути силу єдності нашої мови!