Відкрито реєстрацію на тренінг із підприємництва для жінок Харкова та Харківської області!

Громадська організація «Українська Жіноча Варта» (УЖВ) за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) проводить реєстрацію на участь в проєкті «Спроможна жінка – опора України».

Насичена освітня програма з підприємництва, створена спеціально для жінок Харкова та Харківської області!

Перший потік: 27-28 жовтня (2 дні навчання)

Вартість: безкоштовно (за навчання, проїзд, проживання та харчування сплачують організатори).

Тренери навчать:

• як подолати страх невідомості;
  • де знайти кошти на свою бізнес-ідею;
  • як створити потужний особистий бренд;
  • як легко опанувати основи бухгалтерії та не розгубитися серед юридичних нюансів.

Наприкінці жовтня перші 10 харків’янок розпочнуть безкоштовне навчання!

Втілювати амбіції допомагатимуть:

• професійні психологи;
  • бізнес-тренери;
  • юристи;
  • бухгалтери;
  • маркетологи.

Учасниці матимуть виняткову можливість поспілкуватися з підприємцями, які вже побудували успішний бізнес, та відвідати бонусні заняття від УЖВ: психологічну групу, тренінг із тактичної медицини, сесію з протидії гендерному насильству й багато іншого.

Протягом року 100 жінок зможуть втілити свої амбіції та відкрити власну справу! Після завершення навчання на них чекатиме супровід фахівців, які з радістю підставлять плече підтримки під час запуску бізнесу.

Для участі в проєкті треба заповнити анкету за посиланням.

Контакти для комунікації:

• +38 (097) 836 00 73 Тетяна;
  • +38 (097) 36 000 18 Яна;
  • +38 (067) 219 99 89 Олена.