ВЕРЬОХІН Сергій Олександрович (позивний – ХАРКІВ)

Народився 26.06.1984 в місті Харків. Тут же отримав середню освіту і разом з батьками проживав в Харкові. В Харкові закінчив професійно-технічне училище за спеціальністю кухар, а згодом курси масажиста.

Протягом 2003-2005 років проходив строкову військову службу на посаді стрілець. Після звільнення зі строкової служби працював на різних посадах: кухарем, охоронцем та інкасатором в місті Харків. В 2021 році, з народженням молодшої доньки, переїхав жити в селище Кочеток.

29 серпня 2022 року через Чугуївський РТЦК та СП був мобілізований до лав Збройних Сил України. Військову службу проходив у складі 25 окремого штурмового батальйону 47 штурмової бригади на посаді стрілець-помічник гранатометника. Після проходження навчання в Чехії у складі 25 окремого штурмового батальйону захищав Україну на Оріхівському напрямку Запорізької обл. Визволяв с. Роботіно від окупантів.

Склад сім’ї:

Батько: Верьохін Олександр Анатолійович, проживає в м. Харків.

Мати: Верьохіна Ольга Олександрівна, проживає в м. Харків.

Дружина: Верьохіна Валерія Олегівна, проживає в селищі Кочеток.

Донька: Верьохіна Софія, 2013 року народження, проживає в місті Харків.

Донька: Верьохіна Єсенія, 2021 року народження, проживає в селищі Кочеток.

Обставини смерті:

У свій останній бій він був призначений командиром штурмової групи. Під час виконання бойового завдання при звільненні с. Роботине  взяв у полон 2-х російських військових та ціною свого життя вивів групу неушкодженою. Під час бою 17.08.2023 отримав тяжкі поранення, не сумісні з життям.

Похований на центральній Алеї Слави у м Харкові 26.08.2023.