Важливо: укладення декларацій з сімейним лікарем

Якщо ви досі не уклали декларацію з сімейним лікарем або плануєте змінити лікаря, вас запрошує КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Тут ви зможете швидко та зручно укласти декларацію з одним із професіоналів Центру. Нижче ви знайдете повний список лікарів із зазначенням адреси їх прийому:

• Баранюк Тетяна Іванівна: м. Чугуїв, вул. О. Зачепила, 12 (2 поверх поліклініки)
  • Булаков Олександр Олексійович: м. Чугуїв, вул. О. Зачепила, 12 (2 поверх поліклініки)
  • Воронова Наталія Петрівна: м. Чугуїв, вул. О. Зачепила, 12 (2 поверх поліклініки)
  • Зюзя Тетяна Іванівна: м. Чугуїв, вул. О. Зачепила, 12 (2 поверх поліклініки)
  • Золіна Людмила Анатоліївна: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а
  • Люткін Артем Олегович: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а
  • Вашутич Лариса Олексіївна: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а
  • Рубан Карина Віталіївна: м. Чугуїв, вул. Авіатор, 138
  • Змієвська Світлана Михайлівна: м. Чугуїв, пл. Аграрна, 10а
  • Зозуля Галина Степанівна: м. Чугуїв, пров. Мічуріна, 6
  • Майстренко Валентина Миколаївна: сел. Кочеток
  • Гончаренко Олександр Сергійович: сел. Кочеток
  • Савченко Ганна Геннадіївна: с. Кам’яна Яруга, с. Зарожне, с. Велика Бабка.

Щоб укласти декларацію, вам потрібно мати із собою паспорт або інший документ, що підтверджує законне перебування в Україні, ідентифікаційний код, мобільний телефон для отримання SMS-коду, номер телефону довіреної особи та, за необхідності, документи про опікунство. Для дітей необхідно мати свідоцтво про народження та документи про опікунство (якщо є потреба).

Переукладення декларації відбувається швидко та без необхідності звертатися до попереднього лікаря. Нова декларація автоматично анулює попередню.

Не зволікайте, подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких вже сьогодні!