В День медичного працівника до Чугуївської громади завітали представники компанії Кімонікс Інтернешнл Інк./«Фонд «Партнерство за сильну Україну»

Зустрічали гостей в оновленій будівлі станції екстреної медичної допомоги.

У 2023 році за кошти громади було капітально відремонтовано частину будівлі, в якій розміщується Чугуївське відділення КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Облаштувати відремонтоване приміщення допомогла компанія Кімонікс Інтернешнл Інк. – надали меблі, медичне обладнання, комп’ютерну техніку, текстильні вироби тощо. Цю допомогу наша громада прийняла з великою вдячністю!

Таким чином, спільними зусиллями громади та міжнародних партнерів вдалося створити комфортні умови для роботи та відпочинку медичних працівників «швидкої допомоги», які щодня рятують людські життя.

Під час свого візиту до Чугуєва представники Кімонікс Інтернешнл Інк./«Фонд «Партнерство за сильну Україну» оглянули оновлене приміщення та зауважили, що Чугуївська громада вкотре довела свою бездоганну репутацію у співпраці з міжнародними партнерами. У свою чергу, начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва висловила щиру вдячність компанії Кімонікс Інтернешнл Інк./«Фонд «Партнерство за сильну Україну» за допомогу громаді та надійну підтримку у важкі часи.

Оскільки візит відбувся в День медичного працівника України, Галина Мінаєва разом з гостями щиро привітали медиків екстреної допомоги з професійним святом, побажали їм міцного здоров’я, сил, наснаги та віри у перемогу!

Довідково:

У Чугуївському відділенні екстреної (невідкладної) медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» працює 78 співробітників. У 2023 році вони надали медичну допомогу за 16266 викликами, а вже у першому півріччі 2024 за 7932 викликами.