В ЧУГУЄВІ З’ЯВИЛАСЯ АЛЕЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Вчора начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов разом з очильницею Чугуївської МВА Галиною Мінаєвою відвідали нещодавно відкриту в центрі міста Алею вшанування пам’яті полеглих захисників і захисниць України. Наразі тут розміщено інформацію про 82-х загиблих Героїв, яку надали їх рідні та військові частини, в яких вони служили.

Цей об’єкт було збудовано в найкоротші терміни однією з кращих підрядних організацій, і в лічені дні він став місцем, де мешканці громади за покликом серця, без мітингів і гучних слів щиро вшановують пам’ять про наших Героїв.

Олег Синєгубов і Галина Мінаєва поклали квіти до меморіального каменя, де в майбутньому планується встановити пам’ятник загиблим захисникам України і вшанували їх подвиг хвилиною мовчання.

(Детальніше з інформацією про наших земляків, які загинули в боротьбі з російськими агресорами, можно ознайомитися на сайті Чугуївської міської ради https://chuguiv-gromada.gov.ua/