У селі Велика Бабка відремонтують амбулаторію сімейної медицини

Про це повідомила начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва за результатами робочої поїздки до села Велика Бабка.

Галина Мінаєва зустрілася з активом села, розповіла, над якими проблемами зараз працює міська влада, і обговорили низку важливих для мешканців питань. Серед них – утримання доріг в селі, реконструкція системи водозабезпечення, організація виїзної торгівлі ліками, організація автобусних перевезень.

У своєму Telegram-каналі Галина Мінаєва написала:

– Слід зазначити, що тут маємо відчутні позитивні результати. Але не збираємось зупинятися на досягнутому. Попереду забезпечення старостату в Великій Бабці інтернетом старлінк і головне – ремонт та оснащення тутешньої амбулаторії сімейної медицини. Нам було важливо дізнатись думку саме мешканців села, чи потрібна їм зараз відремонтована амбулаторія. Адже моє глибоке переконання – кошти місцевого бюджету повинні витрачатись виключно на об’єкти, які дійсно потрібні людям.

Тепер ми знаємо, що для мешканців Великої Бабки гідна амбулаторія – це не тільки якість медичного обслуговування. Це символ того, що село живе і в нього є майбутнє. Тож роботи на цьому об’єкті розпочнуться найближчим часом.