У молодіжному центрі «КАМПУС» підбили підсумки роботи за рік

Рік, що не пройшов даремно. Так, не без гордощів, можуть говорити про підсумки своєї діяльності члени Молодіжного центру “КАМПУС”.

Рік тому за підтримки ЮНІСЕФ з’явилася ця нова для нашої громади організація, і за цей час вона вже встигла завоювати авторитет серед чугуївської молоді. І це не просто слова. Достатньо подивитися на об’єктивні показники роботи КАМПУСУ: більш ніж півтори тисячі молодих мешканців громади відвідали його за цей час. Культурні та просвітницькі заходи, творчі майстер-класи, розважальні події, спортивні змагання, тренінги з психологічної підтримки – ось далеко не повний перелік напрямків роботи КАМПУСУ.

Окрема гордість хлопців та дівчат – проєктна діяльність. За рік існування вони взяли участь у дев’яти проєктах технічної допомоги – міжнародних та вітчизняних – на загальну суму 2,5 млн грн. Тобто наша молодь завдяки своїй креативності змогла залучити ці кошти на вирішення нагальних проблем громади, таких, наприклад, як утеплення приміщень, де мешкають вимушені переселенці, або облаштування спортивного простору в одному з укриттів.

Під час вчорашньої зустрічі, яка стала свого роду річним звітом про роботу організації, від старших товаришів звучали вітання та побажання нашій молоді сміливо рухатись вперед і все гучніше заявляти про себе в громадському житті Чугуївської громади. Долучаємось до цих побажань і вітаємо КАМПУС з річницею роботи. Нових звершень та натхнення!