У Кочетку провели в останню путь захисника України Олександра Кутєпова

28 жовтня в селищі Кочеток попрощались з 29-річним Героєм-захисником України, військовим Олександром Олександровичем Кутєповим, який за свободу і незалежність нашої держави віддав найцінніше – своє життя.

Олександр Кутєпов народився і прожив все своє життя в Кочетку. У цивільному житті працював водієм у Чугуївському РЕМ. Служити пішов добровольцем у лютому 2022 року, відразу після початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Сержант Кутєпов служив у 113-ї бригаді, був т.в.о. командира взводу розвідувальної роти. Декілька днів тому героїчно загинув на Донеччині поблизу села Шахтарське. У Олександра залишились мама, тато, дружина і трирічний син.

Віддати шану мужньому Воїну прийшли рідні, близькі, друзі, знайомі, побратими, колеги та вдячні земляки. Низько схиляємо голови у скорботі за нашим полеглим Захисником…Усією громадою співчуваємо, сумуємо разом з родиною та близькими. Наша глибока вдячність та шана Герою Олександру Кутєпову. Слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!