У День Героїв України презентуємо Чугуївській громаді електронний варіант Книги пам’яті

Вона розташована на офіційному сайті Чугуївської міської ради і містить інформацію про Захисників і Захисниць України із числа мешканців Чугуївської міської територіальної громади, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

В електронній книзі ви можете ознайомитись з історіями кожного полеглого Героя, їх короткими біографіями, переглянути їх фото. Це не просто книга і список імен – це наш нестерпний біль та наша пам’ять про наших Героїв.

Також найближчим часом планується видання Книги пам’яті у паперовому вигляді.

Познайомитися з історіями загиблих Героїв можна за посиланням: https://chuguiv-gromada.gov.ua/category/kniga-pamyati/

Чугуївська міська військова адміністрація продовжує збирати дані про полеглих (померлих) захисників і захисниць із числа мешканців Чугуївської міської територіальної громади. Якщо ви маєте інформацію про Героїв, історії яких не увійшли до Книги пам’яті, напишіть нам на електронну пошту: v.polit@chuguiv-gromada.gov.ua

Вічна слава всім Захисникам і Захисницям України, які віддали життя за свою Батьківщину!