У День Героїв у Чугуївській громаді вшанували пам’ять загиблих воїнів

День Героїв України – свято горде і водночас сумне. Адже так влаштоване життя, що героїчні вчинки коштують дуже дорого. І плата за них інколи найвища – людське життя. Кожний з нас повинен завжди пам’ятати, що саме завдяки нашим полеглим Героям живемо усі ми.

Саме цьому відзначення Дня Героїв в Чугуївській громаді розпочалося на Алеї пам’яті загиблих воїнів на Новому кладовищі. Тут зібралися сьогодні керівники Харківської обласної, Чугуївських міської та районної військових адміністрацій, командири наших славетних військових формувань, а також керівники силових відомств, щоби вшанувати пам’ять Героїв, які віддали життя, боронячи рідну землю від російських загарбників.

Розпочався захід з хвилини мовчання, після чого присутні поклали квіти до пам’ятної стели.