У Чугуївській громаді визначили переможців конкурсу-виставки «Рєпін об’єднує світ»

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей підбито підсумки VI Міжнародного відкритого двотурового конкурсу-виставки «Рєпін об'єднує світ», який цьогоріч присвячений 180-річчю з Дня народження Іллі Рєпіна.

До першого туру онлайн було надано 360 творчих художніх робіт. До 2 туру було обрано та надійшло 260 найкращих робіт, виконаних у багатьох техніках живопису та графіки, декоративно-ужиткового мистецтва, традиційної української скульптури та таких, що відповідали умовам конкурсу. Роботи надійшли від 40 закладів культури та мистецтва з України та зарубіжжя, з багатьох областей України, а саме: Харківщини, Луганщини, Дніпропетровщини, Сумщини, Вінниччини, Волині, Донеччини, Черкащини, Полтавщини, Кіровоградщини, Львівщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Рівненщини та міст-героїв Харкова, Одеси та Києва. Звісно, активно долучились до конкурсу учасники з міста Чугуєва.

Вітаємо талановитих авторів віком від 9 до 22 років з України, Німеччини, Норвегії, Америки, Латвії, Польщі та Канади! Вітаємо переможців, хто отримав найвищі нагороди, лауреатів та дипломантів, відзначених журі та виставкомом! Також багато робіт дітей відзначено дипломами, а усі інші учасники нагороджені грамотами та подяками.

Церемонія нагородження, отримання нагород та подарунків планується провести на ювілейних заходах з нагоди дня народження І.Ю. Рєпіна у серпні під час відкритої підсумкової виставки переможців конкурсу (якщо дозволить безпекова ситуація). Переможцям, що бажають взяти участь у нагородженні, прохання написати на електронну адресу школи. Хто з переможців не має можливості бути присутніми на святі, нагороди будуть відправлені Новою Поштою, згідно з Положенням про конкурс.

Вітаємо усіх учасників та переможців VI Міжнародного відкритого двотурового конкурсу-виставки «Рєпін об’єднує світ»! До зустрічі на батьківщині І.Ю. Рєпіна!

Директор Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна Володимир Непомнящий