У Чугуївській громаді суми компенсацій за пошкоджене житло перевищили 92 мільйони гривень

Продовжує свою роботу місцева комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджене житло.

Відповідно до графіку її роботи, минулого тижня було проведено обстеження помешкань громадян з метою оформлення компенсації від держави за програмою «єВідновлення».

Було обстежено 10 об’єктів і складені відповідні акти.

Найближчим часом документи будуть опрацьовані і люди отримають компенсацію.

Комісія працює дуже активно. Тільки цього тижня її члени розглянули більше 50 питань та прийняли відповідні рішення щодо майна мешканців громади.

Найближчим часом начальник військової адміністрації Галина Мінаєва затвердить рішення комісії у відповідності до постанови 381 КМУ, і люди отримають компенсацію.

Станом на 19 червня цього року мешканці громади вже отримали на відновлення своїх домівок більше 92 млн грн.