У Чугуївській громаді розпочалися урочисті заходи з нагоди 180-ї річниці від Дня народження Іллі Рєпіна

У Чугуївській громаді розпочалися урочисті заходи, присвячені 180-й річниці від Дня народження нашого видатного земляка, всесвітньо відомого художника Іллі Рєпіна.

Сьогодні відбулися одразу декілька з них: інтерактивна вікторина «Рєпін – чугуївський козак», виставки фотографій та книжок, майстер-класи з ужиткового мистецтва, лекції про цікаві факти з життя ювіляра і навіть чаювання за рецептами, до яких був охочій Ілля Юхимович. Цікаво було усім – від молодших школярів до поціновувачів мистецтва поважного віку. Для кожного гостя організатори заходів – КЗ «Публічна бібліотека», Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна, Центр туризму та краєзнавства – знайшли окрему цікавинку.

Нагадаємо, що ювілей Іллі Рєпіна буде відзначатися наступного понеділка, 5 серпня.