У Чугуївській громаді привітали медичних працівників з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника, який відзначається в Україні 27 липня, начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва привітала колективи закладів охорони здоров’я Чугуївської громади з професійним святом.

Під час зустрічей з медпрацівниками Галина Мінаєва висловила щиру вдячність за їхню самовіддану працю, мужність, професіоналізм та вручила подяки працівникам, які щодня рятують життя і повертають здоров’я людям.

Зі свого боку міська військова адміністрація продовжує робити все можливе для підтримки медичних закладів, забезпечуючи їх необхідним обладнанням та ресурсами для належного функціонування та підвищення рівня надання медичних послуг.

Медичні працівники нашої громади продовжують виконувати свої обов’язки з непохитною вірою у перемогу та бажанням допомагати кожному, хто цього потребує. Вітаємо вас зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги та подальших успіхів у вашій нелегкій, але надзвичайно важливій справі.